Lipenská přehrada

celoroční radovánky

Jako třpytivý klenot uprostřed robustní krajiny jižních Čech v České republice, leží impozantní jezero Lipno. Již z dálky ho můžete vidět jiskřit. Mnoho malebných městeček se staví na odiv na jeho březích. Kdo sem přijde zažívá klid a mír a pochopí, proč každému milovníku přírody tato oblast přimkne k srdci.

V létě je to skvělé místo pro koupání, plachtění, vodní lyžování a rybaření. Také zde můžete strávit hodiny chůze nebo jízdy na kole a jsou zde v okolí také krásná golfová hřiště. V zimě je to ideální místo pro lyžování, snowboarding, bruslení a běžecké lyžování. Jelikož je to nevelká a přehledná oblast s relativně mírnými svahy, je obzvláště oblíbená u rodin s malými dětmi.

Vzhledem k tomu, že Lipno a jeho bezprostřední okolí disponuje rozsáhlým a moderním vybavením po celý rok, je zábava o dovolené zaručena v létě i v zimě. Lipno je v každém ročním období velkým lákadlem pro sportovní a aktivní dovolenou. Díky tomu je to vynikající lokalita pro investici do Vašeho druhého domova.

Zpravodaj

Zůstaňte informován o posledních novinkách a vývojích

zůstaňte ve spojení

sledujte naše zprávy přes Facebook nebo Twitter.

Novinky

 • Fáze I & II vyprodána, stavíme pro Vás III. fázi

  Residence Lipno nabízí unikátní a atraktivní kombinaci prodeje, správy a pronájmu. Proto jsou fáze I & II kompletně vyprodány. Ve III. fázi stavby Residence Lipno pro Vás...

  Přečtěte si více
 • Naše nové propagační video!

  Zažíte zde Residenci Lipno & okolí...... 

  Přečtěte si více
 • Investujte do nového bydlení, splátky nechte nájemníkovi

  V dnešní nejisté době je investice do realit jedním z nejjistějších investic. Rádi byste si dům pořídili a přemýšlíte, co s ním bude během roku, kdy ho nebudete využívat?...

  Přečtěte si více
Klikněte zde pro více novinek o Residence Lipno