VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH PRO MAJITELE NEMOVITOSTÍ V AREÁLU RESIDENCE LIPNO


Dostali jste se na stránku, která je přístupná generálním heslem. Toto heslo mají k dispozici všichni majitelé nemovitostí v areálu Residence Lipno

Zde pro Vás budeme zveřejňovat newslettery, důležité informace z areálu, ale také pozvánky na valnou hromadu. Naleznete zde vzory smluv mezi RLM a Vámi, majiteli nemovitostí.

 

Určité části stránek jsou přístupné pouze Vám, osobně. K těmto stránkám jsme přiřadili Váš e-mail, registrovaný ve službě Google, který jste nám dali k dispozici. K této části stránek se budete tedy přihlašovat Vaším Google účtem a vlastním heslem

 

Jedná se o stránku, kde jsou uloženy informace týkající se Vašeho domu - např. vyúčtování.

 

 

Valná hromada Residence Lipno | 24.4.2023

Děkujeme všem osobně zúčastněným společníkům a všem, kteří poskytli plnou moc. Díky tomu byla valná hromada usnášeníschopná a tedy provedla poslední úkony ohledně podílů ve společnosti. Notářský zápis je ke stažení na této stránce. 

Pro informaci: Nyní má každý společník 1 podíl ve společnosti, který není s příplatkovou povinností, a jehož hodnota je 3 Kč za každou vlastněnou nemovitost v areálu Residence Lipno.

NEWSLETTER


Informace

VALNÉ HROMADY

 

Přehled VH

SMLOUVY

 

Přehled vzorů smluv 

DOKUMENTY

 

Přehled vzorů smluv 

FAQ

 

Dotazy & odpovědi

Nejnovější příspěvky

Nejnovější newsletters

Správa areálu a nemovitostí

Jednou z rolí RLM je správa a údržba areálu Residence Lipno včetně recepce, společných parkovacích ploch, dětského hřiště a silnice.

Mezi hlavní náplně patří údržba zeleně v celém areálu, zimní údržba cest, chodníků a starost, správa, opravy, údržba, vylepšení nemovitostí majitelů.

 

Vše na základě Smlouvy o poskytování služeb (SPS). 

Ceníky | služby pro majitele nemovitostí

Ceník služeb pro majitele nemovitostí. Najdete zde např. ceny sezónních úklidů a dalších služeb, které Vám Residence Lipno nabízí.

 

 

Pronájem nemovitostí | ubytování

Další z rolí RLM je ubytování klientů v nemovitostech, obsazení domů v co nejvyšší možné míře a zvýšování obsazenosti. K tomu náleží úklidy & údržba nemovitostí a samozřejmě kontroly dodržování všech pravidel.

Ceníky | ubytování

Ceníky ubytování na jednom místě včetně cenových plánů, storno podmínek atd.  

 

 

 

Zanechte nám zprávu

Toto pole je nutné vyplnit
Toto pole je nutné vyplnit Nesprávný e-mail
Toto pole je nutné vyplnit
Úspěšně jsme přijali Vaši zprávu
Něco se nepovedlo, zkuste prosím znovu.