REZERVAČNÍ PODMÍNKY - výňatek z Všeobecných obchodním podmínek - k nahlédnutí zde

Během rezervace budete informováni ohledně Vámi zvolených stornopodmínek a do kdy lze zrušit pobyt bez stornopoplatku. Standardně tak bývá 60, 30 nebo 7 dní před příjezdem. 

 

V případě odstoupení od smlouvy/zrušení pobytu Vám budou účtovány stornopoplatky. Poplatky za zrušení rezervace činí 100% celkových nákladů při zrušení 60, 30, resp. 7 dní a méně před příjezdem - dle zvolených nebo aktuálně nabízených stornopodmínek. 

 

V případě odstoupení od smlouvy/zrušení pobytu za tzv. nevratnou cenu, je storno poplatek 100% celkových nákladů kdykoli po vytvoření rezervace.

 

Svůj pobyt můžete kdykoli i přesunout na pozdější termín. Po dobu platnosti 0% stornopoplatku tak můžete učinit kdykoli a zdarma. V době platnosti 100% stornopoplatku, tak můžete učinit pouze za souhlasu Residence Lipno a v určitých obdobích pouze při předložení důvodu nemožnosti uskutečnit pobyt v původním termínu. I tato změna je zdarma. Residence Lipno může tuto změnu na poslední chvíli odmítnout bez udání důvodu.

 

Pokud se k pobytu nedostavíte do 24 hodin od smluvního data příjezdu bez udání bližších údajů, bude Vaše rezervace dána do statusu „No Show“.

 

Náklady se v takovém případě pohybují na 100 % celkových nákladů za pobyt.

 

Zrušení rezervace je nutné zaslat písemně na naši emailovou adresu: info@residencelipno.cz nebo na adresu Residence Lipno Managenent s.r.o., 382 78 Lipno nad Vltavou 880.